Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Raciborów - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

369 000 zł1 419 m² 260,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1419 m | Kutno, ul. Zielona 3 | mpzp | media | idealna pod dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1419 m , położona w Kutnie przy ul. Zielonej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Łąkoszyn,Kutno(Raciborów + 6 km)

440 000 zł67 m² 6 567,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m, położone na parterze w spokojnej i cichej okolicy. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Witonia(Raciborów + 16 km)

298 000 zł112 m² 2 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostojącego, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, która może stać się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi. Kontakt: kamila.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,80 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i balkon. Spółdzielcze własnościowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 600 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę narożnikową o powierzchni 10600 m (1,06ha) w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w Rzeżewie gmina Lubień Kuj.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:657 m²

Sprzedam dom przy ul. Kochanowskiego w Kutnie. Powierzchnia całkowita 70 mkw., 2 pokoje, łazienka, kuchnia ślepa, przedpokój, wiatrołap. Budynek z cegły pełnej ceramicznej. Stropy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,60 m² 6 744,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,6 m, zlokalizowane przy ul. Wspólnej w Gostyninie. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,60 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie w Głogowej w Gminie Krośniewice. Mieszkanie w bloku na terenie zadbanego osiedla z terenem zielonym, altaną i placem zabaw dla dzieci. Bloki ogrzewane gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stefanów

Stefanów(Raciborów + 19 km)

1 320 000 zł215 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: atrakcyjna oferta dla wymagających klientów lubiących ciszę, ceniących bliskość przyrody i jednocześnie bliskość miasta. Dom w zabudowie wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Raciborów

Raciborów,łódzkie

750 000 zł100 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 5 działek rolnych w miesjcowości Raciborów w gminie Kutno, w woj. łódzkim. Trzy działki o areale 6,88 ha stanowią jedną całość a dwie o areale 3,11 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne